"Удалите это!": В Австралії зганьбилися з картою з "російським" Кримом (фото)

Користувачі соціальних мереж звернули увагу на публікацію австралійського дослідника демографії Саймона Кустенмахера з картою Росії, на якій зображений анексований в України Крим.

Карта була опублікована в соціальній мережі Twitter, передають Патріоти України.

На карті зображена Росія, яка різними кольорами поділена на 4 частини. Кожен з кольорів представляє територію, на якій проживає чверть населення країни. Дослідник, який живе і працює в Австралії, робить висновок, що більшість росіян проживає в європейській частині країни.

При цьому значна частина користувачів соцмережі залишилася незадоволена цією публікацією. "Крим - не Росія", "Крим? Видали це", "Гей, Саймон, Крим - це Україна. Якщо ти вмієш думати, то повинен намагатися думати", - пишуть люди в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...