"Удалите это!": В Австралії зганьбилися з картою з "російським" Кримом (фото)

Користувачі соціальних мереж звернули увагу на публікацію австралійського дослідника демографії Саймона Кустенмахера з картою Росії, на якій зображений анексований в України Крим.

Карта була опублікована в соціальній мережі Twitter, передають Патріоти України.

На карті зображена Росія, яка різними кольорами поділена на 4 частини. Кожен з кольорів представляє територію, на якій проживає чверть населення країни. Дослідник, який живе і працює в Австралії, робить висновок, що більшість росіян проживає в європейській частині країни.

При цьому значна частина користувачів соцмережі залишилася незадоволена цією публікацією. "Крим - не Росія", "Крим? Видали це", "Гей, Саймон, Крим - це Україна. Якщо ти вмієш думати, то повинен намагатися думати", - пишуть люди в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...