"УДАР" в спину: група Кличка не підтримала санкції стосовно Януковича і Ко

Верховна Рада України 18 травня відмовилася звертатися до РНБО про введення персональних санкцій стосовно колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення.

Фото: Ріплі.юа

Як зазначив в ефірі однієї з радіостанцій нардеп Сергій Висоцький, було дивно бачити в момент голосування табло, на якому кількість колег по коаліції, які голосували «за», було значно менше, ніж всі очікували насправді, повідомляють Патріоти України.
«Я не мав ілюзій щодо великої підтримки в 240, 260, 270, 280 голосів, але, принаймні, 226, 230 я сподівався, що ми візьмемо за цю постанову. Не дивно, що прозвучало назва групи «УДАР». Я думаю, що це пов'язано з позицією деяких депутатів щодо коаліції, в тому числі з присутністю в цьому списку Дмитра Фірташа», - зазначив нардеп.

Як зазначив нардеп Іван Винник, є партія «УДАР», очолювана мером міста Києва Віталієм Кличком. Вони були, як окремий політичний проект, в 2012 році технологічно увійшли до складу БПП на виборах в 2014 році. За словами нардепа, він питав у членів групи «УДАР», чому вони не підтримали постанову або утрималися від голосування. Говорили про те, як, на їхню думку, ніби персональні санкції можна застосовувати по відношенню до громадян України. «Якщо відкрити закон «Про санкції», то можна побачити, що ніяких заборон на це немає. Можуть застосовуватися санкції по відношенню до іноземних суб'єктів юридичних, фізичних, а також і інших осіб», - зазначив Іван Винник.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...