"УДАР" в спину: група Кличка не підтримала санкції стосовно Януковича і Ко

Верховна Рада України 18 травня відмовилася звертатися до РНБО про введення персональних санкцій стосовно колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення.

Фото: Ріплі.юа

Як зазначив в ефірі однієї з радіостанцій нардеп Сергій Висоцький, було дивно бачити в момент голосування табло, на якому кількість колег по коаліції, які голосували «за», було значно менше, ніж всі очікували насправді, повідомляють Патріоти України.
«Я не мав ілюзій щодо великої підтримки в 240, 260, 270, 280 голосів, але, принаймні, 226, 230 я сподівався, що ми візьмемо за цю постанову. Не дивно, що прозвучало назва групи «УДАР». Я думаю, що це пов'язано з позицією деяких депутатів щодо коаліції, в тому числі з присутністю в цьому списку Дмитра Фірташа», - зазначив нардеп.

Як зазначив нардеп Іван Винник, є партія «УДАР», очолювана мером міста Києва Віталієм Кличком. Вони були, як окремий політичний проект, в 2012 році технологічно увійшли до складу БПП на виборах в 2014 році. За словами нардепа, він питав у членів групи «УДАР», чому вони не підтримали постанову або утрималися від голосування. Говорили про те, як, на їхню думку, ніби персональні санкції можна застосовувати по відношенню до громадян України. «Якщо відкрити закон «Про санкції», то можна побачити, що ніяких заборон на це немає. Можуть застосовуватися санкції по відношенню до іноземних суб'єктів юридичних, фізичних, а також і інших осіб», - зазначив Іван Винник.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...