"Удав" виходить на полювання? - На Росії розробили новий пістолет, покликаний замінити ПМ (фото, відео)

Нова зброя рекомендована до прийняття на озброєння, оскільки була високо оцінена військовими.

У Росії пройшов державні випробування пістолет «Удав», призначений для Збройних сил країни-агресора, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Відомо, що «Удава» випробовували з серпня по грудень 2018 року. Зокрема, зброя пройшла перевірку важкими кліматичними умовами. Вивчалися і його балістичні характеристики.«Удав» розроблений з розрахунком на патрон 9х21 міліметра. Призначення - заміна у військах пістолета Макарова, який був прийнятий на озброєння ще в 1951 році.

Нагадаємо, що спроби таких замін уже робилися неодноразово. Однак ні пістолет Яригіна, ні пістолет Сердюкова в серійне виробництво так і не надійшли.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Найбільший на Землі: Лівію накрило гігантським градом (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 22:12

До цього світовий рекорд "належав" Аргентині. Як зазначає вчений з Польщі, доцент кафедри метеорології Матеуш Ташарек на своїй сторінці в Twitter, такий град - це велика рідкість. . Він пише, що люди на знімках тримають гігантські градини, які досягаю...

Тікав через Україну до Росії: Прикордонники затримали болгарського священника

четвер, 29 жовтень 2020, 21:59

Священнослужитель з Болгарії потрапив до України легально, а потім вирішив нелегально перебратися в Росію. «Інформацію про рух невідомого в сторону державного кордону прикордонники отримали від місцевого жителя. Група реагування, яка негайно прибула в ...