Укаїна не Росія: Українське суспільство тричі довело світові, що є демократичним, - експерт (відео)

На Майдані українці відкрито виступали з критикою влади. У свою чергу, росіяни не можуть похвалитися такою сміливістю, що і визначило долю їхньої країни.

Валентин Кім

Таку думку в ефірі Обозреватель.LIVE висловив психолог, експерт із невербальної комунікації Валентин Кім, передають Патріоти України.

Оскільки Україна є молодою державою, зазначив він, то в процесі дорослішання вона переживає хворобу росту.

"Завжди є небезпека впасти в ілюзію демократії і наше суспільство постійно цим бавиться. А те, що суспільство демократичне, воно змогло довести вже тричі, виходячи на Майдани", - наголосив психолог.

Відповідаючи на запитання, як у країні могли відбутися вибори, які змусили людей виходити на протести, він сказав: "Це показує, що ми все ще в перехідному періоді".

"Але якщо взяти сухий залишок, у нас вже п'ятий президент, а в Росії все ще другий. Медведєва не вважаємо... Українське суспільство довело, що воно має схильність до демократичної моделі", - пояснив Кім.

"Для нас властива критика влади, її зміна і недовіра до неї. У нас не прийнято хвалити президента... а це має багато спільного з демократичними інституціями. Тому ми демократичніша держава, ніж Росія", - додав психолог.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...