Про це повідомили на сторінці Necro Mancer у Twitter, передають Патріоти України.
За словами дівчини, вона почала їздити на Донбас із 2014 року і займається гуманітарною допомогою терористам. Крім того, вона збирається служити в терористичних військах.
"Ми один народ... Не можна ділити, Донбас завжди був і буде Росією. Ми ніколи не повернемося в Україну. Україна - це міф... Її придумали в Радянському Союзі. Я не знаю, що таке Україна, мені на це чхати. Я знаю, що є Донбас і Новоросія, все інше мені байдуже", - заявила вона.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...