"Україна б рухнула, якби не одна подія", - Ройтбурд про те, що відбувалось в його рідній Одесі 2014 року

Трагедія 2 травня - міфологізована подія.

Олександр РойтбурдПро це розповів "Обозревателю" один з найвідоміших в світі і успішних українських художників, одесит, який в останні роки живе в Києві, активний блогер з хорошим почуттям гумору і яскраво вираженою проукраїнською позицією, якого, проте, нерідко критикують в соцмережах за захист російської мови Олександр Ройтбурд, повідомляють Патріоти України.

"Трагедія 2 травня - міфологізована подія. Ніхто там нікого не палив. В результаті зіткнень, спровокованих проросійської стороною, стався нещасний випадок, загоряння будівлі. У великій кількості жертв винні ті, хто людей привів в будівлю, та ще й забарикадувався там.

Щорічні акції, приурочені до 2 травня - це чисті ритуальні танці. Легко спостерігати скоординоване нагнітання напруженості, сезонне загострення, яке спадає після 9 травня, коли зверху оголошено відбій і всі заспокоюються.

Як би ця подія не подавалася пропагандистськими ЗМІ, ми повинні розуміти, що 2 травня 2014 року - день, який врятував країну. Якби в Одесі восторжествувала "ОНР", якби в Харкові теж виникла "республіка", країна б рухнула. В той день вони зіткнулися з опором, зрозуміли, що просто так, на одних гаслах і проплачених маргіналах, захопити владу ніде більше не вдасться. У Дніпрі, Харкові, Миколаєві, Херсоні, - всюди, де було намічено, судячи з усього, створення "народних республік", після 2 травня все затихло. Повзуча "російська весна" закінчилася."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...