Україна в цілому готова до впровадження накопичувального рівня пенсійної системи. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.
Чиновник закликав Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон, необхідний для запуску цього рівня пенсійної системи з 2020 року. "[Запустити накопичувальну пенсійну систему з 2020 року] можливо, якщо парламент найближчим часом за це проголосує. Нам потрібно приблизно три-чотири місяці для прийняття додаткової нормативної бази з запуску накопичувальної системи. Тому я закликаю Верховну Раду якомога швидше це зробити, і з 2020 року запустити накопичувальний рівень", – зазначив Розенко.
Віце-прем'єр підкреслив, що проблема з впровадженням другого рівня пенсійної системи в останні роки була пов'язана з балансуванням бюджету Пенсійного фонду України, але, на його думку, зволікати з введенням накопичувального рівня більше не можна. "Якби Україна вчасно ввела накопичувальну систему, приблизно 10 років тому, то ми б за цей час акумулювали більше ресурсів в економіці України від системи пенсійного страхування, ніж отримали кредитів від Міжнародного валютного фонду. Ось якого ресурсу ми позбавлені через нерішучість політиків" , – додав віце-прем'єр.
Розенко впевнений, що Україна готова до впровадження накопичувальної системи, і потрібно тільки політичне рішення Верховної Ради щодо її запуску. "Для цього є відповідні підготовлені і узгоджені, в тому числі з урядом, проекти законів", – підкреслив Розенко.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...