Україна має величезний потенціал, щоб стати енергетичним хабом, - віце-президент Єврокомісії

Для Європейського союзу питання про те, щоб транзит газу через Україну продовжився після 2020 року, є пріоритетним.

Марош Шефчович

Про це сказав віце-президент Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович в ході 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) 15 вересня в Києві, повідомляється на сайті форуму, передають Патріоти України.

"Україна має величезний потенціал, щоб стати енергетичним хабом. Я повинен відзначити, що здійснення важливого транзиту газу через Україну після 2020 року - це пріоритет для Європейського союзу", - заявив він.
Марош Шефчович додав, що за останні кілька років в країні було проведено більше реформ, ніж за два десятиліття до цього.
"Найкращою відповіддю на ситуацію на сході, кращий рецепт для успіху - це розвиток потужної демократичної і процвітаючої України, країни, яка повинна стати зразком для своїх сусідів", - зазначив віце-президент.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...