Україна на черзі? - У Грузії хочуть забрати безвіз з ЄС

Уряд німецької землі Північний Рейн-Вестфалія закликав припинити дію безвізового режиму з Грузією, який вона отримала у 2017 році.

Як пише Deutsche Welle, міністр із питань інтеграції землі Йоахім Штамп написав відповідного листа виконувачу обов'язків міністра внутрішніх справ Німеччини Томасу де Мезьєру, передають Патріоти України.

Зокрема, у листі повідомляється про те, що кількість шукачів притулку з Грузії різко зросла, і частина цих людей займається "кримінальною діяльністю". У листі Штамп також закликав де Мезьера вжити заходів на загальноєвропейському рівні з метою припинення безвізу для Грузії.

Так, у Німеччині в минулому році кількість шукачів притулку з грузинськими паспортами зросла з 170 до 743 чоловік на місяць. При цьому федеральне міністерство внутрішніх справ визнало, що різке зростання кількості шукачів притулку з Грузії є проблемою. "Треба вживати відповідних заходів", - йдеться у відповіді Берліна.

При цьому, як повідомляє Федеральне управління у кримінальних справах, деякі з шукачів притулку використовують час розгляду їх заяв для здійснення "кримінальної діяльності" на території Німеччини.

Тим часом віце-прем'єр, міністр закордонних справ Грузії Міхеїл Джанелідзе 10 лютого зазначив, що уряд країни серйозно сприймає занепокоєння країн-членів ЄС.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські винахідники запускають пілотний проект сонячної черепиці

неділя, 17 листопад 2019, 7:10

Варто нагадати, що компанія Tesla активно веде розробки в цьому напрямку і вже встигла витратити на проект не малі гроші. "Идейный вдохновитель проекта River Solar Павел Река рассказывает, что задумка создать черепицу с солнечными элементами у него род...

Зрадниця бажає компліментів: У РФ з'ясували, за рахунок чого помолодшала Повалій

неділя, 17 листопад 2019, 6:50

Таїсія Повалій чимало здивувала своєю зовнішністю шанувальників в РФ, де вона зараз проживає. «Решила сделать селфи, накрасила губки», — кокетливо підписала знімок Повалій. У той же час знайшлися в числі фоловерів і ті, кого здивувала разюча зміна в зо...