"Україна перетворилася на суміш Венесуели і Нікарагуа", - експерт

Сьогодні Україна - це корумпована держава, де спостерігається справжня прірва між багатими і бідними людьми, а більшість населення живе на межі бідності.

За 27 років, що минули з моменту проголошення Україною незалежності, країна не домоглася скільки-небудь вражаючих успіхів в соціальному розвитку, і поставила своїх співгромадян на рівень життя громадян таких країн Центральної і Південної Америки, як Венесуела і Нікарагуа. Таку особисту думку висловив латиноамериканський політичний оглядач Хорхе Руїс Мендес, передають Патріоти України.
«Сьогодні Україна - це корумпована держава, де спостерігається справжня прірва між багатими і бідними людьми, а більшість населення живе на межі бідності. Щось подібне зараз притаманне Каракасу і Манагуа, - констатував, зокрема, він. - У той же час український народ вірить у зміни на краще і готовий відстоювати свою територіальну цілісність зі зброєю в руках».
За словами Х. Р. Мендеса, ще одним фактором, який «ріднить» нашу країну з Венесуелою і Нікарагуа, є «відкритість і привітність місцевих жителів». «Це може здатися неймовірним, але навіть в таких жорстких умовах українці зберігають традиційні для своєї нації якості - милосердя, дружелюбність і почуття гумору», - сказав аналітик.
Джерело: ГолосUA
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...