Україна підняла ставки, якою буде відповідь Кремля, - експерт (відео)

Україна введенням воєнного стану підвищила ставки в конфлікті з Росією, і для РФ "є резон, щоб підняти ставки у відповідь".

У Кремля є два варіанти - почати нове загострення на Донбасі або тягнути час, сподіваючись на зміну влади в Києві. Таку думку висловив в ефірі ObozTV аналітик Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевич, коментуючи панічні заяви керівництва терористів "ДНР" про підготовку Україною наступу на Донбасі, передають Патріоти України.

Як зазначив аналітик, ще більше піднімати ставки в умовах війни можна ескалацією на лінії фронту, але поки що ці заяви - всього лише "гра на нервах".

"Що означає воєнний стан? Він означає мобілізацію існуючих ресурсів силовиків і підготовку до активних бойових дій - це суть воєнного стану... З іншого боку, Україна підняла ставки, сказала, що треба щось робити з Росією", - заявив він.

На думку Тишкевича, є кілька варіантів розвитку подій: "Перший - негайно йти на переговори. Але РФ навряд чи до літа 2019 року піде на переговори щодо вирішення питання по суті. Відповідно, є резон або затягнути час, або вийти на переговори, як це було після Дебальцевого, піднявши ставки зокрема активізацією бойових дій на певній ділянці фронту".

"Україна підвищує ставки, вона спробує ввести в рівняння змінну Криму, про яку ми забуваємо. Вирішення ситуації на Азовському морі неможливе без вирішення питання, чий Крим. Це йде всупереч політичній комбінації РФ, тому що Росія дуже довго намагалася вивести Крим за дужки обговорення. Україна підняла політичні ставки воєнним станом. Відповідно, для держав Європи це різкий дзвінок. Можливе посилення тиску, спроба примусити РФ до переговорів", - зазначив експерт.

"А тепер поставимо себе на місце РФ. Росії потрібен Донбас. Росії потрібна вся Україна в стані паралічу влади. Це означає - навіщо домовлятися сьогодні? Якщо президент буде той самий, можна повернутися до розмови через півроку. Якщо президент буде інший, будуть і інші стартові позиції", - додав Тишкевич.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...