Україна підписала з Росією договір про вилов риби в Азовському морі

Протокол, крім всього, обумовлює питання передачі затриманих рибалок тій стороні, громадянству якої вони належать.

Державне агентство рибного господарства України підписало з Росією протокол про поділ квот вилову риби в Азовському морі. Про це Держрибагенство повідомило у відповідь на запит Крим.Реалії, передають Патріоти України.

«Спрямований на підпис Протокол надає ряд переваг для України. Одна з них - розподіл квоти вилову бичка в обсязі 9 тис. тон для України і 6 тис. тон для РФ», - повідомив голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.
Він підтвердив, що протокол, підписаний по дипломатичних каналах, обумовлює питання передачі затриманих рибалок тій стороні, громадянству якої вони належать.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...