"Україна планує найближчим часом розірвати в односторонньому порядку близько 40 угод з Росією", - Клімкін

За словами міністра, 48 двосторонніх угод між Україною і Росією вже розірвано.

Павло Клімкін

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна планує найближчим часом розірвати в односторонньому порядку близько 40 угод з Росією, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

"Ми за останній час "вбили" 48 двосторонніх угод, але до них потрібно ставитися дуже акуратно в контексті того, щоб те, що ми ці угоди вбиваємо, не завадили просто нашим українським громадянам. Наступна порція буде дуже швидко - це близько 40 угод. ... Те, що було до війни, - воно за визначенням не має сенсу", - підкреслив Клімкін.
Він згадав про нині не працюючий Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ з 1997 року. "Ми дали відповідно Росії чіткий меседж і дипломатичну ноту, що він припиняє своє існування відповідно до процедури, яка у нього закладена. Тому ніякого договору не буде. За шість місяців після того, як ми його подали, він зовсім припиняє своє існування", - пояснив глава МЗС.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Дніпрі біля ломбарду знайшли труп чоловіка

неділя, 22 вересень 2019, 15:24

Померлому було близько 55-60 років. Зовнішнім виглядом він не нагадував бездомного. У Дніпрі 21 вересня біля ломбарду "Капітал" виявили тіло чоловіка в несвідомому стані. Перехожі спробували надати йому допомогу, проте врятувати його не вдалося, переда...

Не стало власника світової мережі готелів і курортів Hilton

неділя, 22 вересень 2019, 15:14

Баррон Хілтон протягом 30 років обіймав посаду генерального директора Hilton Hotels Corporation. Вартість компанії готельєра оцінюється в 1,25 мільярда доларів. В 2007 році він заповів майже весь свій спадок фонду Conrad N. Hilton Foundation. 19 вересн...