Україна посилює свою аграрну міць. Нині нашу продукцію можна купити у 190 країнах світу, передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.
При чому держава нині підтримує і приватних фермерів, і переробну промисловість – саме за цим майбутнє. Адже продати закордон, наприклад, не яблука, а мармелад з них чи цукерки – значно вигідніше.
Кожна четверта гривня в гаманці держави – це результат роботи АПК. Торік зібрали рекорд – 70 млн. тонн, це вчетверо більше, ніж у 2000-х. Експорт продукції за останні 10 років подвоївся. Але серед найбільших перемог аграрної галузі не лише кількість, а і якість. Саме вона й допомагає завойовувати нові ринки.
Але щоб локомотив розвитку не зупинився, наступний етап – переробка й експорт уже готової продукції. Нині чимало інвесторів звертають увагу на створення в Україні надсучасних виробництв. Щоб втримати людей, створюють комфортні умови праці й готові платити гідну зарплату, тільки б люди не їхали за кордон.
Досвід останнього десятиліття показав – Україна на аграрній мапі світу може бути серед лідерів, якщо налагодить переробку й експортуватиме кінцевий продукт.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...