Україна посилює свою аграрну міць. Нині нашу продукцію можна купити у 190 країнах світу, передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.
При чому держава нині підтримує і приватних фермерів, і переробну промисловість – саме за цим майбутнє. Адже продати закордон, наприклад, не яблука, а мармелад з них чи цукерки – значно вигідніше.
Кожна четверта гривня в гаманці держави – це результат роботи АПК. Торік зібрали рекорд – 70 млн. тонн, це вчетверо більше, ніж у 2000-х. Експорт продукції за останні 10 років подвоївся. Але серед найбільших перемог аграрної галузі не лише кількість, а і якість. Саме вона й допомагає завойовувати нові ринки.
Але щоб локомотив розвитку не зупинився, наступний етап – переробка й експорт уже готової продукції. Нині чимало інвесторів звертають увагу на створення в Україні надсучасних виробництв. Щоб втримати людей, створюють комфортні умови праці й готові платити гідну зарплату, тільки б люди не їхали за кордон.
Досвід останнього десятиліття показав – Україна на аграрній мапі світу може бути серед лідерів, якщо налагодить переробку й експортуватиме кінцевий продукт.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...