Україна стала набагато привабливішою для інвестицій

За результатами опитування компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації індекс привабливості країни досяг 3,15 бала з 5.

Рейтинг інвестиційної привабливості України

Це максимальний бал індексу інвестиційної привабливості України з 2011 року, повідомила прес-служба ЄБА, передають Патріоти України.

При цьому топ-менеджмент опитаних компаній зазначив у числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше.

Водночас негативними факторами залишаються військові дії на сході країни, незадовільні темпи реформ (включаючи боротьбу з корупцією, земельну і судову реформи), а також високий рівень тіньової економіки.

У червні 2016 року індекс інвестиційної привабливості України від ЄБА становив 2,88 бала, а в грудні - 2,85 бала.

Індекс інвестиційної привабливості України за версією Європейської Бізнес Асоціації складають з 2008 року. Найменші значення індексу було зафіксовано в 2014-му і на початку 2015 року, що багато в чому було пов'язане з політичною нестабільністю, економічним спадом і початком активних бойових дій на сході України

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...