Україна стала одним з лідерів Східної Європи в сфері штучного інтелекту

​За кількістю компаній в сфері штучного інтелекту Україна знаходиться в першій трійці країн Східної Європи.

Про це свідчать дані звіту Artificial Intelligence Industry in Eastern Europe 2018, складеному компанією Deep Knowledge Analytics, передають Патріоти України.

Згідно зі звітом, в Україні налічується 57 компаній, які працюють в сфері ІІ. Більше в регіоні тільки у Польщі (110) та Росії (133). При цьому в Україні всього 11 інвесторів галузі - це п'ятий показник.

Автори дослідження, посилаючись на базу даних Clutch.co, відзначають, що Україна лідирує за кількістю аутсорсинг-компаній в галузі штучного інтелекту - причому не тільки в Східній, а й у Західній Європі.

Всього таких установ в країні 26, тоді як у всьому світі 226.

Укладачі звіту підкреслюють, що за даними LinkedIn, в Україні понад 2000 компаній-розробників у сфері ІІ.

Більшість українських компаній з галузі штучного інтелекту працюють над програмним забезпеченням (38%). Серед інших популярних напрямків - інформаційні технології, чатбот і ІІ-асистенти, Фінтех-рішення та розважальні продукти.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Фанати в шоці!: Легендарну українську співачку показали до і після пластики

субота, 22 лютий 2020, 18:36

Фанати співачки не впізнали кумира, зазначивши, що на знімках абсолютно різні люди. Крім того, важливим є той факт, що Ротару - частий клієнт всіляких косметологічних процедур. Вдовін зазначив, щоб мати таку зовнішність в 72 роки, потрібно практично що...

Хіти тижня. Привіт з 90-х: У Москві розкопали "братську могилу" (фото 16+)

субота, 22 лютий 2020, 18:30

У Москві розкопали останки трьох людей, імовірно убитих під час бандитських розборок в 1990-х роках. Страшну знахідку виявив екскаваторник Юрій Земляніцин під час будівництва розв'язки, повідомляється в російському Telegram-каналі "112", передають Патр...