Україна стала одним з лідерів Східної Європи в сфері штучного інтелекту

​За кількістю компаній в сфері штучного інтелекту Україна знаходиться в першій трійці країн Східної Європи.

Про це свідчать дані звіту Artificial Intelligence Industry in Eastern Europe 2018, складеному компанією Deep Knowledge Analytics, передають Патріоти України.

Згідно зі звітом, в Україні налічується 57 компаній, які працюють в сфері ІІ. Більше в регіоні тільки у Польщі (110) та Росії (133). При цьому в Україні всього 11 інвесторів галузі - це п'ятий показник.

Автори дослідження, посилаючись на базу даних Clutch.co, відзначають, що Україна лідирує за кількістю аутсорсинг-компаній в галузі штучного інтелекту - причому не тільки в Східній, а й у Західній Європі.

Всього таких установ в країні 26, тоді як у всьому світі 226.

Укладачі звіту підкреслюють, що за даними LinkedIn, в Україні понад 2000 компаній-розробників у сфері ІІ.

Більшість українських компаній з галузі штучного інтелекту працюють над програмним забезпеченням (38%). Серед інших популярних напрямків - інформаційні технології, чатбот і ІІ-асистенти, Фінтех-рішення та розважальні продукти.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Муніципальна варта" в ОРДЛО: Пушилін відповів на пропозицію Зеленського щодо спільного з окупантами патрулювання "молодих республік"

неділя, 15 грудень 2019, 2:00

Терорист запевнив, що не допустить на території Донбасу ніяких військових структур з України. Таким чином Пушилін відреагував на дані ЗМІ, які повідомили, що президент України хоче обговорити питання створення муніципальної варти в Парижі 9 грудня. При...

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...