«Ми ставимо перед собою задачу створення протикорабельного комплексу, не тільки ракети. Він має бути мобільним, щоб мав можливість маневру. Таким чином ми зможемо підвищити рівень та можливості по збереженню територіальної цілісності і морського узбережжя в недоторканості», - сказав Полторак.
Міністр також уточнив, що ракета «Вільха» перебуває на завершальному етапі. «Що стосується ракети «Вільха» — ми знаходимось на завершальному етапі. Це гарна ракета, проте у нас є й інші розробки, які значно підвищать можливості артилерійських підрозділів ЗС України. І ви бачили випробування протикорабельної ракети «Нептун», що показує дуже гарні характеристики», - зазначив Полторак.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...