Результати дослідження свідчать, що від 2015-го до 2017 року експорт залізної руди з України був щонайменше на 20 відсотків недооцінений. Під схеми потрапляють також сталь і продукти сільського господарства, - йдеться в матеріалі німецького видання Spiegel, передають Патріоти України.
Експерти екстраполювали дані гірничої промисловості на інші галузі та з’ясували, що приховування прибутків за кордоном коштує Україні приблизно три мільярди євро.
Згідно з дослідженням, найпоширенішим методом ухиляння від сплати податків є встановлення так званої трансфертної ціни. Компанії з країни з більш високими податками, наприклад України, продають свою продукцію до відділів тієї ж самої компанії, однак в країнах з нижчими податками за ціною нижчою за ринкову. Таким чином, компанія надає меншу суму прибутку до оподаткування в Україні.
Автори дослідження вважають його результати особливо важливими, тому що ЄС від 2014 року надав Україні фінансову допомогу на 11 мільярдів євро. Це є великою грошовою допомогою країні, чий річний економічний оборот складає 92 мільярди євро.
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...
1 серпня за новоюоіпнським календарем українці святкують Медовий Спас, або Маковія. У цей день прийнято приходити в храм і дякувати Богові за врожай. У серпні бджолярі збирають мед, тому свято й отримало таку назву. . Цього дня починається Успенський п...