Українка народила рекордно важкого малюка (відео)

У Дніпропетровській області жінка народила дівчинку вагою понад п'ять кілограмів.

Зазвичай стільки важать діти через три місяці після народження, передають Патріоти України.

Дівчинку назвали Варвара. Про те, що малюк буде великим, лікарі попереджали породіллю заздалегідь. Медики пропонували їй робити кесарів розтин. Однак Юлія Лепська вирішила, що дитину буде народжувати самостійно. Пологи були тривалими. Скільки буде важити дитина - було несподіванкою. Відзначається, що жінку під час народження малюка підбадьорювала вся зміна.

Акушер Світлана Матошняк розповіла, що вперше за 16 років досвіду прийняла дитину вагою 5,2 кілограми. "Дві доби була вихідна і продовжувала думати про ці пологи", - зазначила лікар.

За даними експертів, зазвичай при народженні діти важать три кілограми, і тому Юлю називають матір'ю-героїнею. "Ризики народження великих дітей присутні, тому що це зусилля, яке потрібно виконувати матері для народження дитини. Мама зі своїм завданням впоралася", - розповів ординатор акушерсько-гінекологічного відділення Ігор Жовтоштан.

За словамаи лікарів, немовля цілком здорове. 23 липня матір з новонародженою донькою мають виписати додому.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...