Відповідні фото і відео в соцмережах опублікував офіцер ЗСУ і блогер Анатолій "Штірліц" Штефан, передають Патріоти України.
"На одній з дільниць фронту активізувався снайпер противника. Умілими контрдіями він був ужалений воїном ОС. Окупанти намагалися його відразу врятувати, але у них це не вийшло, як і врятувати другого номера зі снайперської пари російських загарбників", - написав він.
Все буде Україна і перемога за нами!
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...