"Українське минуле Севастополя тягне Росію на дно!", - кримський письменник

Кримський письменник Платон Бєсєдін, який виступає за єдність народів України і Росії, заявив, що окупований Севастополь тягне РФ на дно.
Платон Бєсєдін

Про це йдеться в його колонці на "Сноб", передають Патріоти України.

"Після возз'єднання Криму і Севастополя з Росією я неодноразово висловлював думку, що зараз для нашої країни настає вирішальний час: Крим або потягне її на дно, або піднесе на нові вершини. Це в першу чергу буде залежати від того, що відбувається на самому півострові й , перш за все, в Севастополі, який став центром "Кримської весни", - вважає письменник.

За його словами, зараз Севастополь "не відродився, не покращав, не став вітриною, а перетворився на кладовище, в болото". Крім того, у всіх цих бідах люди звинувачують "українське минуле".

"Такий Севастополь ми отримали, і це гниття перекидається на всю Росію - поки тільки в інформаційному полі, але і у простих росіян є розчарування від того, яким постало вже російське місто-герой. І, боюся, шкідливе українське минуле скоро почнуть згадувати в Севастополі не з вдячністю. І в цьому, насправді, немає нічого хорошого ні для Севастополя, ні для Росії", - пише Бєсєдін.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...