Українські аграрії похвалились суттєвими здобутками

За результатами 2018 року експорт української продукції АПК зріс на $880 та сягнув $18,8 млрд.

Про це розповіли в прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства України, передають Патріоти України.

Левову частку українського аграрного експорту традиційно формували зернові культури, з часткою 38,4%, олії – 23,3% та насіння олійних культур – 10,2%. Також зростання відбулося завдяки експорту кукурудзи, пшениці, насіння ріпаку, макухи, м’яса та субпродуктів птиці, різних олій, тютюну та виробів з нього, яєць, кондитерських виробів, тощо. Експорт продукції рослинництва збільшився на $762,3 млн, експорт тваринництва зріс на $118,1 млн.

Найбільшими покупцями українських аграрних та харчових товарів у 2018 році стали Індія ($1,8 млрд), Китай ($1,2 млрд), Нідерланди ($1,2 млрд), Іспанія ($1,04 млрд) та Єгипет ($888,7 млн).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...