Українські аграрії похвалились суттєвими здобутками

За результатами 2018 року експорт української продукції АПК зріс на $880 та сягнув $18,8 млрд.

Про це розповіли в прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства України, передають Патріоти України.

Левову частку українського аграрного експорту традиційно формували зернові культури, з часткою 38,4%, олії – 23,3% та насіння олійних культур – 10,2%. Також зростання відбулося завдяки експорту кукурудзи, пшениці, насіння ріпаку, макухи, м’яса та субпродуктів птиці, різних олій, тютюну та виробів з нього, яєць, кондитерських виробів, тощо. Експорт продукції рослинництва збільшився на $762,3 млн, експорт тваринництва зріс на $118,1 млн.

Найбільшими покупцями українських аграрних та харчових товарів у 2018 році стали Індія ($1,8 млрд), Китай ($1,2 млрд), Нідерланди ($1,2 млрд), Іспанія ($1,04 млрд) та Єгипет ($888,7 млн).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...