Українські банки атакував небезпечний вірус: Що буде з грошима клієнтів

Шкідливе програмне забезпечення, яке вперше зафіксували раніше цього року в Австралії та Польщі, тепер поширюється і в інших країнах-Італії, Німеччині, Австрії, а тепер ще й в Україні.

DanaBot є модульним банківським трояном, який вперше був проаналізований Proofpoint в травні 2018 року після виявлення кампаній по поширенню шкідливої програми через шкідливі електронні листи в Австралії. На момент виявлення шкідлива програма знаходиться в стані активної розробки, передають Патріоти України.

Через два тижні після широко відомого поширення в Австралії, DanaBot виявили в Польщі.

Згідно з дослідженням фахівців ESET, спрямована на Польщу кампанія все ще триває, і є найбільш активною на сьогодні. Для інфікування жертв зловмисники використовують електронні листи, замасковані під рахунки різних компаній.

На початку вересня дослідники ESET виявили кілька менших кампаній, націлених на банки в Італії, Німеччині та Австрії, з використанням такого ж способу поширення, як і в Польщі.

8 вересня 2018 ESET виявили нову кампанію DanaBot, спрямовану на українських користувачів. У числі постраждалих банків вважаються державні «Ощадбанк» і «Укрексімбанк», є і Приватбанк, ПУМБ і Кредитдніпро.

Джерело: KR24.com.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Все дуже погано: Російський блогер розкрив правду про реальний стан армії РФ

понеділок, 23 вересень 2019, 16:00

ВМС Росії стрімко втрачають великі кораблі, перетворюючись в слабкий регіональний флот. Від військової могутності РФ вже практично нічого не залишилося. "Военно-морской флот (ВМФ) России стремительно списывает старые крупные корабли, чтобы использовать...

Трагедія на Херсонщині: Батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки

понеділок, 23 вересень 2019, 13:58

Чоловік вийшов на проїжджу частину вулиці, щоб запалити фейєрверк. Тут його і збила машина. У Генічеську батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки. Її шумно святкували в кафе на вулиці Центральній, причому щедре застілля тривало допізна...