Українські вчені створили унікальний шолом для зняття стресу

Усередині шолома знаходяться 40 джерел вібрації. Вони впливають на поверхню голови.

Вчені Інституту мозку Національної АН і Міннауки України розробили шолом психофізіологічної корекції - зняття стресу, передають Патріоти України.

- Він замислювався спеціально для військових, які беруть участь в бойових діях на Донбасі, - розповів член авторського колективу програміст Микита Клименко. - Усередині шолома знаходяться 40 джерел вібрації. Вони впливають на поверхню голови. До того ж передбачені екран і аудіосистема - для показу заспокійливих видів природних ландшафтів і програвання приємної музики. Після бою, артнальоту наш шолом допоможе повернути психологічну рівновагу.

- Ви вже перевіряли шолом в справі?
- Так, але тільки на 100 студентах, які добровільно погодилися взяти участь у випробуваннях під час сесії. Приблизно 70 відсотків з них заявили, що після сеансу впливу вібраторами шолома стали відчувати себе значно краще.
Незабаром ми проведемо клінічні випробування. Шолом буде корисний не тільки на війні, а й на мирній території - пожежникам, поліцейським, навіть напружено працюючим співробітникам офісів.
- Скільки він коштує?
- Ціна дослідного екземпляра - 150 євро. Але при серійному виробництві вона знизиться в декілька разів.

Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...