Українські військові дослідять настрої жителів п'яти регіонів РФ

Збройні сили України вирішили провести соціологічне дослідження настроїв населення півдня Російської Федерації.

Відповідний тендер був відкритий ЗСУ на платформі держзакупівель Prozorro, передають Патріоти України.

Відзначається, що під кодом військової частини А4398, яка виступає замовником тендеру, працює 72-й головний Центр інформаційно-психологічних операцій сил спеціальних операцій України. Вартість замовлення становить 1,6 млн грн (понад 3,8 млн руб. за діючим курсом). Воно має бути виконано протягом 105 днів після укладення договору.

Українських військових, зокрема, цікавить, наскільки жителі Південного федерального округу задоволені чинною владою, їх матеріальне становище та ступінь впливу на соціально-політичну обстановку в регіоні. Дослідники, крім того, повинні визначити ефективність різних інформаційних каналів в роботі з різними соціальними групами.

Дослідження повинно пройти в п'яти регіонах Росії: Адигеї, Калмикії, Краснодарському краї, Ростовській області та в анексованому Криму. Виконавець тендеру повинен провести не менше 20 дискусій у фокус-групах і 2000 особистих (face-to-face) інтерв'ю вдома у респондентів.

На основі зібраних матеріалів необхідно сформувати аналітичний звіт. В ході опитувань необхідно виявити базові соціокультурні моделі і ціннісні установки ключових цільових груп, сформувати перелік актуальних для цих груп тем. Визначити соціально-демографічний портрет (стать, вік, національність, освіта, релігійна приналежність, професія, матеріальне положення, сімейний статус, місце проживання тощо) основних цільових груп, а також показати їх географічний розподіл.

Роботи мають бути виконані з 15 червня по 1 жовтня 2018 року.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте здорові! 5 простих продуктів із вітаміном D, які не будуть зайвими в карантин

четвер, 22 жовтень 2020, 0:10

Ці продукти допоможуть зміцнити імунну систему. Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет або перенести хворобу в легшій формі. Поряд з усіма загальновизнаними методами профілактики слід приділити...

Буйство скреп: Росіян лякають жорсткою рекламою про коронавірус

четвер, 22 жовтень 2020, 0:07

Зображення на банерах узгоджені з місцевою владою. У російському Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. На одному з банерів нап...