Під час випробувань були враховані перешкоди на полі бою, такі як застосування засобів радіоелектронної боротьби, розмінування місцевості, пошук, виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп противника тощо."Ці комплекси є дистанційно керованими, можуть бути застосовані для виконання завдань в районах підвищеного ризику. Для військовослужбовців це можливість ведення бойових дій в безпечних умовах", — зазначив начальник відділення — провідний інженер-випробувач Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Максим Геращенко.
Основним етапом випробувань стало виконання завдань з ведення бойових дій в населеному пункті, застосування роботизованих наземних об’єктів у якості вогневих точок та здійснення заходів щодо злагодження дій механізованих підрозділів.
Результатом таких випробувань повинно стати впровадження на передовій наземних роботизованих комплексів та ефективне використання безпілотних авіаційних комплексів під час підготовки та ведення бойових дій, що дасть змогу зберегти життя не одного українського захисника на передовій.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...