Українські військові зняли вражаючий кліп на тлі стели під Слов'янському. Відео було опубліковано на сторінці 26 артилерійської бригади Збройних Сил України в Facebook, передають Патріоти України.
Військовий оркестр 25 артилерійської бригади ЗСУ зіграв на тлі стели при в'їзді в місто Слов'янськ з боку Миколаївки. Поки військові грають, камера показує, як виглядає сама стела з літерами "Слов'янськ" - на ній досі сліди від численних куль і осколків.
Крім того, за спиною у військових видніється частина міста, яка була зруйнована. Саме в цих місцях точилися найбільш жорсткі бої в травні-червні 2014 року, коли війська Збройних Сил України звільняли Слов'янськ та Краматорськ.
"До дня визволення українських міст оркестр 26 артилерійської бригади створив невеликий кліп", – так говориться в коментарі до відео. А назвали свій твір військові - "Все, що тобі не вбиває".
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...