Український чиновник озвучив путінські моделі повернення Донбасу

Глава Донецької ОВЦА Павло Жебрівський заявив, що є три путінські моделі повернення окупованих територій Донбасу під контроль України.
Павло Жебрівський

Жебрівський додав: «Перша - кривава: повномасштабна війна Росії проти України. Цей варіант малоймовірний, але відкидати його повністю не варто. Друга модель - особливий статус з виборами та іншими атрибутами. І третя - об'єднання двох самопроголошених республік з робочою назвою «Україна-2», передають Патріоти України.

Також, він додав, що «якщо велика Україна вважає себе наступницею УНР, то "Україна-2" повинна стати спадкоємицею УРСР».

Крім того, він додав: «А далі через дестабілізацію, роботи агентури на підконтрольній Києву території "Новоросії" може спробувати відрізати собі більший шматок України».

За його словами, наступ з української сторони ще менш можливий. Чиновник підкреслив: «Подивимося на останній заколот в Луганську. Росія ввела в ЛНР додатково батальйонно-тактичну і одну ротно-тактичну групи і розташувала їх між Луганськом і лінією розмежування. Це був чіткий сигнал нашій армії: підете в наступ - воювати з Росією. Тому треба розуміти, що в разі настання ми втрачаємо міжнародну підтримку і воюємо безпосередньо з Росією».

На думку Жебрівського, більш ймовірний варіант - це особливий статус і миротворці на кордоні з Росією: «Але нам вже зараз слід розуміти, що особливий статус - це децентралізація, передача повноважень місцевим громадам. Спиратися на тій території виключно на військово-цивільні адміністрації та місцевих жителів буде важко».
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З'явилася інформація про двох вбитих у Сирії росіян

неділя, 27 травень 2018, 18:56

27 травня в російській Читі поховали двох російських військовослужбовців, які загинули в Сирії 23 травня. Як повідомляє місцеве видання "Чита.ру", ними були 32-річний старший лейтенант Сергій Елін і сержант Ігор Михайлов 1995 року народження, передають...

"Таємниця бордельного дійства": "Те, за що Гітлеру свого часу доводилося воювати, Путін досить легко скуповує", - Муждабаєв

неділя, 27 травень 2018, 18:49

Журналіст заявив, що купівля європейських політиків досить дешево коштує президенту РФ Володимиру Путіну. У сучасних умовах гібридних воєн президенту Росії Володимиру Путіну за наявних грошових ресурсів не потрібно використовувати для захоплення Європи...