Український історик просвітив Путіна і росіян

Слова президента Росії Володимира Путіна на тему українців, які "нічим не відрізнялися" від росіян - старий пропагандистський меседж, адресований росіянам, які ніколи не покидали меж своєї країни.

Олександр Палій

Таку думку "Обозревателю" висловив політичний експерт, історик Олександр Палій, передають Патріоти України.

"Путін знову повторює ті пропагандистські меседжі, які існують вже 200 років. Всі ці казочки - звичайна пропаганда для тих росіян, які ніде не бували - ні в Україні, ні в Європі. Вони хворі на своєрідний етноцентризм: їм видається, що їхній глухий кут - центр всесвіту. Таким людям дуже легко впарити щось таке, що зовсім не стикається з реальністю", - запевнив він.

На думку історика, президент Росії паразитує на тому факті, що Росія довгий час була відокремлена від решти світу.

У той же час Палій зазначив: "Якщо українці нічим не відрізняються від росіян, то чому українці весь час прагнули побудувати власну державу, відокремитися від Росії?"

"Українці дуже добре відчували, чим вони відрізняються від росіян, особливо коли бували в Росії. Ця лінія була відчутною, видимою", - додав історик.

Він також констатував, що сьогодні більшість громадян України зрозуміли справжню ціну словам росіян та їхніх керівників. Зокрема, вони зрозуміли "очевидну прірву між заявами Путіна і його діями". "Коли він говорить про братерство, а шле в Україну танки, тут вже ціна його слів заздалегідь зрозуміла", - зауважив Палій.

"Українці вчаться розуміти дуже прості речі. Що для багатьох росіян слова - просто камуфляж, вони абсолютно нічого не значать. Вони вимовляються, щоб обдурити, а не для того щоб знайти порозуміння або донести інформацію", - підкреслив він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...