Український вчений описав гнітючу ситуацію на окупованому Донбасі (відео)

На окупованому Донбасі не існує громадянського суспільства, а вся видимість "державності" насаджується зверху.

Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів відомий донецький вчений-релігієзнавець, який був звільнений з полону бойовиків, Ігор Козловський, передають Патріоти України.

"Змінює ситуацію в цілому громадянське суспільство. Але громадянське суспільство може змінити ситуацію, коли у нього є права і свободи. Там цієї свободи немає. Той ерзац громадянського суспільства, який створюється зверху, - це просто потьомкінське село, коли людей заганяють в так звану ДНР або "Вільний Донбас". Реального громадянського суспільства немає, як немає лідерів, які могли б уявити альтернативну думку, тому як будь-яка подібна людина, природно, виявляється в зоні уваги відповідних структур, і це небезпечно для життя", - зазначив Козловський.

На його думку, у людей на Донбасі на даний момент немає можливості щось змінити. "Людина може тихо ностальгувати, зітхати, згадувати, обмінюватися думками з тими, кому він довіряє, і все. Ну, ще їздити за продуктами харчування в Україні або виїжджати в Росію", - сказав учений.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...