Український журналіст майстерно поставив на місце фаната "русского мира" (відео)

Працюючий в Росії український журналіст Роман Цимбалюк яскраво поставив на місце прихильника «русского мира», який заявив, що вважає українців частиною російського народу.

Українець провів бурхливу дискусію з представником президії партії «Російський Загальнонародний Союз» Миколою Павловим в прямому ефірі радіо «Ехо Москви», а її причиною стала скандальна фраза Павлова, підтримуюча міф кремлівської пропаганди про «єдиний російський народ», передають Патріоти України.
«Я вважаю людей, які живуть в Україні, незалежно від того, як вони себе визначають, російськими людьми. Так, як вважали до 1917 року. Були великороси, малороси, білороси, і всі разом вони називалися російські люди», - висловився росіянин.
Але у відповідь на це Цимбалюк нагадав, що «братський» народ без докорів сумління почав вбивати українців в 2014 році і продовжує це робити. «Якби ви вважали жителів України російськими людьми і при цьому в нас не стріляли, то я б навіть з вами не сперечався. Але в Україні зараз до таких формулювань відносяться дуже обережно. Тому що ви спочатку нас вважаєте російськими людьми, а потім чомусь приїжджають справжні російські танки. І це відбувається саме зараз, а не сто років тому», - дав відсіч Павлову український журналіст.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...