Український журналіст майстерно поставив на місце фаната "русского мира" (відео)

Працюючий в Росії український журналіст Роман Цимбалюк яскраво поставив на місце прихильника «русского мира», який заявив, що вважає українців частиною російського народу.

Українець провів бурхливу дискусію з представником президії партії «Російський Загальнонародний Союз» Миколою Павловим в прямому ефірі радіо «Ехо Москви», а її причиною стала скандальна фраза Павлова, підтримуюча міф кремлівської пропаганди про «єдиний російський народ», передають Патріоти України.
«Я вважаю людей, які живуть в Україні, незалежно від того, як вони себе визначають, російськими людьми. Так, як вважали до 1917 року. Були великороси, малороси, білороси, і всі разом вони називалися російські люди», - висловився росіянин.
Але у відповідь на це Цимбалюк нагадав, що «братський» народ без докорів сумління почав вбивати українців в 2014 році і продовжує це робити. «Якби ви вважали жителів України російськими людьми і при цьому в нас не стріляли, то я б навіть з вами не сперечався. Але в Україні зараз до таких формулювань відносяться дуже обережно. Тому що ви спочатку нас вважаєте російськими людьми, а потім чомусь приїжджають справжні російські танки. І це відбувається саме зараз, а не сто років тому», - дав відсіч Павлову український журналіст.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.