Український журналіст помітив важливий нюанс у нових санкціях проти Росії

Нові санкції проти Росії у зв'язку із захопленням українських моряків в Чорному морі не змусять її одуматися.

Таку думку висловив журналіст Роман Цимбалюк у своєму Facebook, коментуючи обмеження проти росіян, які вступлять в силу з 18 лютого, передають Патріоти України.

"У них більше символізму, однак на судах по нашим морякам можна простежити цікаву тенденцію. Представники російської держави стають дуже сором'язливими і не хочуть вголос називати свої прізвища і імена. Це стосується і суддів, і прокураторів, і слідчих ФСБ", - зазначив він.

Цимбалюк також наголосив, що вони бажають залишатися інкогніто навіть коли засідання проходять в закритому режимі, категорично не хочуть знайомитися з адвокатами. "Очевидно знають, що творять беззаконня, тому і вовтузяться: в Європу за сиром хочуть їздити, зберігаючи при цьому посади в Росії", - уклав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...