Українським політикам на замітку, або "Це не та мова, яка нас об’єднує": Президент Грузії відмовилася спілкуватися російською

Саломе Зурабішвілі заявила, що спільне майбутнє різних національностей, які проживають на території країни, має ґрунтуватися на одній мові, й аж ніяк не на російській.

Саломе Зурабішвілі

Про це Президент Грузії сказала в Гардабані під час святкового заходу етнічних азербайджанців з нагоди свята Новруз-байрам, передають Патріоти України з посиланням на “Грузія Online”.

“Спільне майбутнє основане на тому, що нас пов’язує одна мова… Я не можу говорити з вами російською мовою, це виключено, бо це не та мова, яка нас об’єднує. Я можу вивчити кілька слів азербайджанською і сказати вам “Новруз-байрам ізінмубарак”. І вивчу ще більше. Але ваше майбутнє, майбутнє молоді, і наше спільне майбутнє все-таки залежить від того, щоб ми говорили однією мовою”, — заявила Зурабішвілі.

Президент наголосила, що збереження азербайджанської мови та культури є дуже важливим.

“Ви продовжували вашу традицію, зберігали вашу мову, ваші пісні, ваші танці, все це — те багатство Азербайджану, стосовно якого в інших країн є маленький недолік, навіть заздрість, бо вони не можуть це так, як можемо ми всі разом. Тому треба продовжувати це співжиття зміцнювати, і у майбутньому бути зразковою країною, яка вразить весь світ”, — додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...