Українським політикам на замітку, або "Це не та мова, яка нас об’єднує": Президент Грузії відмовилася спілкуватися російською

Саломе Зурабішвілі заявила, що спільне майбутнє різних національностей, які проживають на території країни, має ґрунтуватися на одній мові, й аж ніяк не на російській.

Саломе Зурабішвілі

Про це Президент Грузії сказала в Гардабані під час святкового заходу етнічних азербайджанців з нагоди свята Новруз-байрам, передають Патріоти України з посиланням на “Грузія Online”.

“Спільне майбутнє основане на тому, що нас пов’язує одна мова… Я не можу говорити з вами російською мовою, це виключено, бо це не та мова, яка нас об’єднує. Я можу вивчити кілька слів азербайджанською і сказати вам “Новруз-байрам ізінмубарак”. І вивчу ще більше. Але ваше майбутнє, майбутнє молоді, і наше спільне майбутнє все-таки залежить від того, щоб ми говорили однією мовою”, — заявила Зурабішвілі.

Президент наголосила, що збереження азербайджанської мови та культури є дуже важливим.

“Ви продовжували вашу традицію, зберігали вашу мову, ваші пісні, ваші танці, все це — те багатство Азербайджану, стосовно якого в інших країн є маленький недолік, навіть заздрість, бо вони не можуть це так, як можемо ми всі разом. Тому треба продовжувати це співжиття зміцнювати, і у майбутньому бути зразковою країною, яка вразить весь світ”, — додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Топ-корупціонери України проклали 2-кілометрову трубу: З нафтопроводу "Дружба" давно та багато крали

вівторок, 21 січень 2020, 11:00

Викрадену з нафтопроводу нафту зберігали в санаторії. Про масштабний злочин стало відомо ще наприкінці 2018 року. Однак правоохоронні органи за час що збіг так і не дали результати по справі. Досліджуючи маршрут нелегального трубовідвіду, довжина якого...

Хіти тижня. У мережі повідомили про бої під Горлівкою та Донецьком

вівторок, 21 січень 2020, 9:00

Люди пишуть, що можна почути звуки важкої артилерії і розриви снарядів. Жителі непідконтрольних Україні Донецька і Горлівки в соціальних мережах повідомляють про обстріли, які були зафіксовані в нічний час з 18 на 19 січня, передають Патріоти України. ...