Українським політикам на замітку, або "Це не та мова, яка нас об’єднує": Президент Грузії відмовилася спілкуватися російською

Саломе Зурабішвілі заявила, що спільне майбутнє різних національностей, які проживають на території країни, має ґрунтуватися на одній мові, й аж ніяк не на російській.

Саломе Зурабішвілі

Про це Президент Грузії сказала в Гардабані під час святкового заходу етнічних азербайджанців з нагоди свята Новруз-байрам, передають Патріоти України з посиланням на “Грузія Online”.

“Спільне майбутнє основане на тому, що нас пов’язує одна мова… Я не можу говорити з вами російською мовою, це виключено, бо це не та мова, яка нас об’єднує. Я можу вивчити кілька слів азербайджанською і сказати вам “Новруз-байрам ізінмубарак”. І вивчу ще більше. Але ваше майбутнє, майбутнє молоді, і наше спільне майбутнє все-таки залежить від того, щоб ми говорили однією мовою”, — заявила Зурабішвілі.

Президент наголосила, що збереження азербайджанської мови та культури є дуже важливим.

“Ви продовжували вашу традицію, зберігали вашу мову, ваші пісні, ваші танці, все це — те багатство Азербайджану, стосовно якого в інших країн є маленький недолік, навіть заздрість, бо вони не можуть це так, як можемо ми всі разом. Тому треба продовжувати це співжиття зміцнювати, і у майбутньому бути зразковою країною, яка вразить весь світ”, — додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...