"Українці! Я не проти Бандери, але хіба ви самі не помічаєте всіх цих протиріч?", - польський адвокат

Бандера ніколи не подавав руки російськомовним, оскільки ненавидів російську мову, а ви «виставляєте його вуха на російський гавкіт».

Пшемислав Лис-Маркевич, адвокат з Польщі, побував у Львівській області, в одному з санаторіїв Моршина, і поділився враженнями від поїздки на своїй сторінці у Фейсбуці, передають Патріоти України.

"Приїхав у Моршин, потім пішов до бювету попити водичку, біля входу стоять величезні динаміки, хлопці крутять російський шансон. Не можна висидіти, такий шум і гавкіт. Сто метрів від бювету меморіальні дошки місцевих солдатів, загиблих в АТО, всюди Бандера, вулиці УПА. Українці! Ви не бачите ніякої суперечності? Ні, я не проти Бандери і УПА в Моршині. Але Бандера, напевно, перевертається в могилі. З ким боролася УПА?", - пише адвокат.

За його словами, він не розуміє, з якою метою був повішений великий плакат із зображенням Бандери, якщо в декількох метрах від цього місця українці слухають російську музику. Поляк зазначає, що Бандера ніколи не подавав руки російськомовним, оскільки ненавидів російську мову, і портрет висить, щоб вшанувати Бандеру, а «не виставляти його вуха на російський гавкіт».
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...