"Якби кожен українець повісив український прапор на своєму будинку чи балконі квартири в Берегові, то угорська символіка там загубилася б!", – наголосив очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, передають Патріоти України, і продовжує:
"Бо угорців у Берегові – менше 50%. Але ніхто не бачить іншої символіки там, тільки угорську. Я не є політкомісар, аби когось до цього закликати, але тут треба сказати про лінощі українців. У нас навіть кричалки одні й ті самі, нових ніхто не видумав: «Україна понад усе"», “Смерть ворогам!”, «Слава Україні!» і «Героям слава!». Якщо ми й надалі будемо кричати “Слава Україні!” і нічого при цьому не робитимемо, то ця слава сама собою ніколи не настане."
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...