Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією Active Group у рамках проекту "Міський омнібус", передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
За отриманими даними, з’ясувалось, що 68,2% опитаних вважають свою освіту корисною, а інші 24,4% – що ні. "Точно корисною" її назвали 44,6% респондентів, а "скоріше корисною" – 23,6%.
Разом з тим, "швидше не корисною" свою освіту назвали 14,6% українців, а 9,8% обрали варіант "точно не вважають корисною". Не змогли відповісти на це запитання 7,3% респондентів.
Цікаво, що ті, хто працюють за отриманою спеціальністю чи в суміжній сфері, частіше називали свою освіту не марною. "Швидше корисною" – ті, хто працює в суміжній сфері. А ті опитані, які не працюють за отриманою спеціальністю, найбільше говорили про марність отриманої освіти.
Фахівці опитали не менше по 1500 респондентів у Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. Похибка не перевищує 2,5.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...