Українці з великим серцем: Порятунок молодої дівчини мобілізував тисячі черкащан

Допис у соціальній мережі про 22-річну дівчину, яка перебуває на лікуванні у Черкаському онкодиспансері та терміново потребує крові 3+, лише за добу зібрав тисячі репостів.

Повідомлення з проханням допомогти розіслала також пацієнтка лікувального закладу – сусідка дівчини по палаті Анжеліка. "Я зараз лежу в палаті гематологічного відділення онкодиспансеру з однією дуже доброю і милою 22-річною дівчиною, яка дуже потребує донорів крові і тромбоцитів! При нормі гемоглобіну 120-140, в неї всього 60, а тромбоцитів при нормі 180-320, лише 11!!! Звертаюся до всіх небайдужих! Будь ласка, відгукніться на горе! Адже ніхто не знає, що його чекає завтра! Потрібні донори еритроцитів і тромбоцитів третьої позитивної групи (3+), здавати кров треба на станції переливання, що на Гоголя (біля центрального ринку). Здавати на ім'я Тищенко Аліна Олегівна, черкаський онкодиспансер, гематологічне відділення", – йдеться у дописі, передають Патріоти України.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...

З архіву ПУ. Знижує тиск і відновлює артерії: Науковці назвали корисний для здоров’я алкоголь

субота, 4 грудень 2021, 16:00

Дослідники провели контрольоване дослідження на 38 добровольцях чоловічої статі у віці 55-80 років, які помірно вживали алкоголь. Нещодавнє дослідження Університету Барселони показало, що помірне споживання "Хересу" покращує стан здоров’я: знижує артер...