Українцям готують нові зміни в пенсійному забезпеченні, - Рева (відео)

Кабінет міністрів підготував низку ініціатив щодо виплат працюючим пенсіонерам.

Андрій Рева

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передають Патріоти України.

"У нас є багато пропозицій, щоб фіксувати коефіцієнт заробітку на момент призначення пенсії та переглядати сам коефіцієнт тільки в тому випадку, коли людина після виходу на пенсію продовжує працювати з більш високим заробітком, тобто за бажанням працівника. Ми такий варіант розглядаємо", - наголосив він.

Рева уточнив, що зараз пенсіонер не має вибору: якщо він працює і далі платить внески, то все це зараховується до чинного коефіцієнту.

"У нас така пропозиція: пенсіонеру призначили пенсію - зафіксували. Далі, якщо він працює, і його зарплата менше, значить враховується тільки стаж, тобто збільшуються відсотки. А якщо у нього зарплата вища, і він працює, то тоді за бажанням буде враховуватися і те, і інше (стаж і розмір зарплати - Ред.)", - зазначив міністр.

Він навів приклад, як зараз поводяться роботодавці, якщо після досягнення пенсійного віку пенсіонер продовжує працювати.

"Ти пенсіонер, крім зарплати, ти отримуєш пенсію. Давай ми тобі знизимо зарплату?.. Проходить 5 років, пенсіонер звільняється, йде в Пенсійний фонд. Пенсійний фонд приймає персоніфікацію за ці 5 років і коефіцієнти вже нижчі. Додає до тих, які є, і у нього падає коефіцієнт. І таким чином у нього падає пенсія навіть при збільшенні вислуги років", - зазначив Рева.

За його словами, зараз збираються пропозиції щодо необхідних коректив у систему пенсійного забезпечення.

"Ми плануємо в 2019 році зробити перерахунок пенсії, так у нас написано в законі, і внести відповідні корективи", - наголосив міністр.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...