Українцям готують новий тарифний "удар": Що буде з субсидіями

В уряді заявляють, що плата за газ і послуги ЖКГ для одержувачів субсидій не зміниться.

Павло Розенко

Розмір платежів за газ і житлово-комунальні послуги для одержувачів субсидій не зміниться. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передають Патріоти України.

"Можливий перерахунок ціни на газ на одержувачів субсидій ніяк не відіб'ється, тому що вони платять і будуть платити фіксовану суму", - сказав він.
Розенко зазначив, що будь-яке рішення по зміні ціни на газ повинно прийматися після внесення змін до нову систему субсидій.
За словами віце-прем'єра, зміни, які відбулися в системі субсидій, повинні бути відкориговані. "Є відповідні доручення та урядового комітету, який я очолюю, і прем'єр-міністра. Я сподіваюся, що найближчим часом Мінсоцполітики виконає їх і в систему субсидій будуть внесені необхідні корективи", - підкреслив він.
Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...