Скрепний зашквар: Улюблена газета Путіна розповіла про нові ''жахи'' в Україні

Кореспондентка стверджує, що українці навіть відмовилися від Діда Мороза, тому що його "людожер Сталін придумав".

Російська пропагандистська газета "Комсомольская правда", яка входить у кремлівський пул ЗМІ, розповіла про нові "жахи" в Україні, передають Патріоти України.

Так, в опублікованій статті журналістка продовжила розповідь про свою подорож у Київ. "Я хвилювалася не на жарт. Людей на вулицях Києва, які говорять російською, багато. Але мій московський акцент усіх явно бентежить", — стверджує вона у публікації.

За її словами, до влади в Україні намагаються прорватися так звані нацики. При цьому вона передає слова одного з киян, який нібито говорить, що дружби з Росією не буде вже ніколи. "Якщо і буде зближення, думаю, не скоро. І то, якщо, наприклад, країни розпадуться на частини. Тільки ви чекаєте, що Україна розвалиться. А ми чекаємо, що Росію санкції розчавлять", — процитувала вона репліку.

Кореспондентка стверджує, що українці навіть відмовилися від Діда Мороза, тому що його "людожер Сталін придумав". "Нехай ось у Росії Діда Мороза зустрічають. А ви звідки?" — почула вона від співрозмовника. І прокоментувала далі: "Згадавши, що мене вже висаджували, дізнавшись, що я з Москви, кажу: із Білорусі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...