Улюблений актор Путіна закликав росіян брати дітей в охапку та тікати з РФ

Панін зазначив, що такий народ, який сьогодні населяє територію Росії заслуговує той уряд, ту владу, яка сьогодні знаходиться в Кремлі.

Відомий російський актор Олексій Панін в ефірі однієї з російських радіостанцій прославився скандальною заявою, передають Патріоти України.

Він зазначив, що у адекватних людей поки що ще є шанс - взяти своїх дітей, взяти найнеобхідніші речі і втекти з країни. Якщо не поспішати, то вже нікого не випустять.

Панін зазначив, що такий народ, який сьогодні населяє територію Росії заслуговує той уряд, ту владу, яка сьогодні знаходиться в Кремлі. Всім незгодним з тією політикою, яка проводиться в РФ можна тільки дати пораду - якомога швидше рятуватися, втікаючи з цієї пропащою країни. Також Панін уточнив, що він для себе вирішив, що більше нестерпно залишатися в Росії, його лише стримують зйомки, після яких він поїде на постійне місце проживання в іншу країну.
За словами актора, з 1 жовтня він починає зніматися у фільмі, але як тільки зйомки закінчаться, він пообіцяв виїхати в якусь із віддалених від Росії країн, де не побачить нікого з росіян. Панін уточнив, що, якщо і навідається на Батьківщину, то тільки, якщо потрібно буде поповнити фінанси.
Джерело: onlineua.club
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...