"Улица не способна управлять страной": Боровой про протести у Вірменії та те, чим це обернеться

Вулиця хороша для відсторонення від влади продажної і корумпованої групи...

Костянтин Боровой

Про це у своєму блозі пише російський політик Костянтин Боровой, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Армения, ожидания.

Успешные реформы после советского рабства были проведены в странах Балтии, на короткий период в Грузии, в Чехии, в ГДР... Во всех случаях реформы происходили под воздействием внешних сил, не подверженных советскому влиянию.

Армения вступает в период, когда реформы становятся возможными. Остается клановая структура общества, экономики, которую Михаил Саакашвили разрушил в Грузии в первую очередь.

Остается сильным влияние сил, связанных с Россией, с Кремлем. При том, что армянская диаспора в мире превышает количественно население самой Армении, нет никаких признаков ее заинтересованности в участии в демократических преобразованиях в Армении.

Велика вероятность отстранения от власти карабахского клана. Конкурирующей политической группы, ориентированной на реформы, пока не видно.

Улица хороша для отстранения от власти продажной и коррумпированной группы. Улица не способна управлять страной. Кому улица доверит власть?"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Нардепка, яка пропонує стерилізувати безробітних українців, потрапила в новий скандал (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 15:00

Раніше Третьякова заявила, що безробітні українки народжують "дітей низької якості", і, для боротьби з цим, запропонувала стерилізувати безробітних... Варто зазначити, що Третьякову можуть звільнити з посади голови парламентського Комітету з соціальної...

У декого здають нерви..: Українські заробітчани вишикувались у величезні черги на польському кордоні (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 13:59

У мережі показали відповідне відео... Українські заробітчани, які їдуть до Польщі, стоять у величезних чергах на КПП "Шегині", у декого здають нерви. Відео ситуації на кордоні опублікували в Telegram-каналі "Teza", передають Патріоти України. "Люди бож...