"Умови кращі, ніж у багатьох вільних українців": Політтехнолог Януковича і Трампа сидітиме в елітній в'язниці (фото)

Цей об'єкт, із мінімумом охорони і оточений густими лісами, більше схожий на коледж, ніж на в'язницю.

"Екс-голова виборчих штабів Януковича та Трампа присяде до елітної американської в’язниці на майже 4 роки. Найбільш шокуюче – це те, що умови у тюрмі будуть кращими ніж умови життя багатьох вільних українців", - пише на своїй сторінці у Facebook Олексій Роговик, передають Патріоти України.

"Лише почитайте: «У цій в'язниці немає замків на дверях та огорожі з колючого дроту, а члени сім'ї ув'язнених можуть залишатися на ніч у спеціальних кімнатах. Цей об'єкт із мінімумом охорони, оточений густими лісами, більше схожий на коледж, ніж на в'язницю.

Манафорт зможе надсилати та отримувати пошту, здійснювати телефонні дзвінки, бачитися з відвідувачами у вибраний час раз на тиждень, а також мати щоденний доступ до електронних листів. Також у в'язниці є спортзал, поле для софтболу (різновид бейсболу) із біговою доріжкою, і телевізори, що показують спорт. Засуджені також можуть займатися навчанням, що включає музичні, ділові та освітні програми. Вони також можуть вільно виходити з приміщення, коли вирішують займатися роботою у дворі.

Типовий день у в`язниці починається з підйому о 6 ранку. О 7:15 засуджені снідають. Потім вони можуть працювати або навчатися до обіду опівдні. Потім вони можуть працювати, навчатися або тренуватися до переклички о 4 годині дня і вечері о 5-й. Після вечері ув'язнені мають "вільний час" для перегляду телевізора, надсилання пошти або розмов по телефону перед вечірньою перекличкою і відбоєм о 23-й»."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...