Унікальні кадри: З'явилося перше за два роки відео із Сенцовим, який голодує в РФ

В останній раз відео з Сенцовим з'являлося в лютому 2016 року; нове відео зняли силовики в колонії, коли Сенцову дзвонили Собчак і Нарусова.

З'явилося перше за два роки відео з українським політв'язням Олегом Сенцовим в колонії. Воно зняте на 18-й день голодування, в кінці травня, передають Патріоти України.

Відео записане в колонії в Лабитнангі. На ньому знято, як Сенцов говорив по телефону з Ксенією Собчак і її матір'ю Людмилою Нарусовою. Потім силовики передали відео російським ЗМІ.
Сьогодні Олегу Сенцової виповнюється 42 роки.
Джерело: Крим.Реалії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...