Унікальні українські 3D-конструктори почали продавати у магазинах Disney (фото)

Ugears - перша компанія за останні 22 роки, кому Disney дозволила залишити свій бренд на упаковці.

У фірмових магазинах Disney почали продавати дерев'яні 3D-пазли виробництва української компанії Ugears, передають Патріоти України.
На даний момент в магазинах можна придбати чотири моделі Ugears, які вийшли спеціальної серією виключно для Disney. Ціна у всіх моделей одна - $ 49,99.
За словами генерального директора Ugears Геннадія Шестака, продаж запустили 700 магазинів Disney по всьому світу. Також він зазначив, що Ugears - перша компанія за останні 22 роки, кому Disney дозволила залишити свій бренд на упаковці. «Для цього ми знизили рентабельність, але натомість отримали колосальну кількість контактів з нашою продукцією. Упевнений, що наша присутність на полицях компанії збільшить впізнаваність бренду в світовому масштабі. Відповідно, це збільшить продажі і прибуток підприємства», - додав підприємець.
Джерело: Громадське.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...