Такий творчий підхід продемонстрував фермер з села Мізяківські Хутори Вінницького району Олег Гладько з агрономом Русланом Заїкою, передають Патріоти України.
Усміхнені яблука сорту «Хоней Крісп» купують по 6 грн за штуку. «У перший день продали майже повний ящик. Діти вражені. Тягнуть за руку батьків «мама, дивись, смайлик». Вона купує і радіє, що дитина яблучко з'їсть, а не банан. Таку ідею придумав фермер, щоб діти їли частіше», - розповіла продавець Аліна Гнатюк.
Хоней Крісп - це солодкий, хрумкий сорт яблук, який дуже полюбився дітям. Для того щоб отримати на фруктах смайлики, на яблука наносять наклейки, коли вони ще не мають рум'яних сторін. Коли яблуко червоніє, його зривають, а смайлик під наклейкою залишається зеленим.
Фермер розповів, що саму ідею з зображеннями на фруктах запозичив з Японії. Тільки там використовують ін'єкції, а він скористався наклейкою.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...