Устигніть загадати бажання: Астролог розповіла про коридор затемнень

У ніч на 6 січня відбудеться перше в 2019 році затемнення - сонячне. А 21 січня трапиться місячне затемнення. 15 днів, що розділяють ці дві астрономічних події, називаються коридором затемнень.

Олена Осипенко

Відомий астролог з Києва Олена Осипенко розповіла, що коридор затемнень - вельми непростий період в плані психологічного стану людей. Особливо це стосується тих, хто чутливий до місячних циклів, передають Патріоти України з посиланням на Факты.

В цей період виникає підвищена ймовірність сварок і інших конфліктів. Тому намагайтеся проявляти стриманість, прораховувати розвиток ситуації, щоб уникнути ускладнень, радить астролог. Проявляйте увагу до оточуючих, перш за все до близьких людей. Будьте джерелом позитивних думок і бажань.

"Майбутнє в ніч з 5 на 6 січня сонячне затемнення в Україні видно не буде (його зможуть спостерігати жителі північного сходу Азії, південного заходу Аляски, Далекого Сходу - ред.), - розповіла Олена Осипенко. - Однак вплив затемнення пошириться по всій планеті. Ймовірно, багатьом буде цікаво, що в пік затемнення (3 години 42 хвилини за київським часом) є сенс загадати бажання - висока ймовірність, що воно збудеться".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В Інституті національної пам'яті відреагували на запит з перейменування станції метро "Дорогожичі" на "Бабин яр"

понеділок, 17 лютий 2020, 20:36

«Дорогожичі» не підпадають під обов'язкове перейменування, тому що топонім «Дорогожичі» є, власне, місцевим київським топонімом.

Нардепка, виключена з монобільшості, стала мамою

понеділок, 17 лютий 2020, 20:25

30-річна Анна Скороход народила хлопчика.