Уже купляє нерухомість: Відомий співак готується до втечі із РФ

Відомий російський співак Володимир Меладзе почав скуповувати нерухомість в Грузії для того, щоб мати можливість отримати грузинське громадянство.

При цьому, від громадянства Росії він відмовлятися не збирається, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Справа в тому, що артист разом з Костянтином Меладзе планує організувати в Батумі музичний фестиваль, який повинен стати конкурентом фестивалю "Спека" в Баку і "Нової хвилі" в Сочі. Але для цього йому потрібно отримати громадянство Грузії. Валерій також вирішив подати документи і для своїх дітей.

"Валеру викликали на співбесіду у МЗС. Задали йому кілька запитань: чи він знає мову і особливості культури, що готовий зробити для країни, чи можна з ним сфотографуватися на пам'ять. Напевно, це і було основною метою його особистої присутності в офіційних органах", - розповіли виданню інсайдери.

Варто відзначити, що співак - грузин за походженням, а значить має право отримати громадянство за спрощеною схемою, для чого слід внести в казну країни 300 тисяч євро або придбати нерухомість на таку ж суму.

"Під час співбесіди Меладзе розповів, що хоче в серпні 2019-го провести в рідному Батумі великий міжнародний фестиваль, тим самим сприяючи популяризації культури Грузії", - зазначило джерело.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...