У Білорусі побачили український підтекст у словах Лукашенка до Путіна

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вже увосьме у своїй промові виголосив фразу щодо Росії: "Ми під чужим батогом ходити не будемо".

Цей нюанс помітили білоруські журналісти. Зокрема, дане спостереження було озвучено на каналі "Беларусь головного мозга" в Telegram, передають Патріоти України.

Крім того, уточнюється, що другий нюанс стосується України. "Ще цікавіше, що почав він її вимовляти з 2014 року. Як раз із моменту окупації Криму та під час конфліктів із Кремлем", – говориться в повідомленні.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...

Відтворивши обличчя чоловіка, який жив 500 років тому, вченні були шоковані

вівторок, 11 серпень 2020, 8:24

За словами науковців, "в результатах немає ніяких сумнівів". Вчені створили тривимірну реконструкцію обличчя померлого 500 років тому чоловіка, скелет якого виявили в 1833 році, і були вражені - він виявився італійським художником Рафаелло Санті, відом...