У Держдумі РФ заявили про перегляд кордонів України

Депутат Державної думи РФ від партії ЛДПР Андрій Свинцов заявив, що розрив Україною так званого «Договору про дружбу» з Росією може привести до перегляду державних кордонів.

При цьому Свинцов і його партія нібито вважають південний схід України частиною Росії, і очікує активності проросійського населення в напрямку перегляду територіальної приналежності цих регіонів, передають Патріоти України.

«Главный пункт ("Договору про дружбу" - ред.), который мы считаем для нас принципиальным — это вопрос границы России и границы Украины. С учетом того, что теперь по инициативе украинской стороны договор уничтожен, то, соответственно, границы уничтожены», — каже депутат Держдуми РФ. За словами Свинцова, він буде піднімати питання про перегляд кордонів України.

«Мы считаем, что вся восточная часть Украины, юг, вплоть до Одессы — это все территория России. Я думаю, что теперь с новым энтузиазмом Донбасс, я уверен, что активисты в Одессе будут усиливать свою работу по восстановлению правильных границ Российской Федерации», — заявляє депутат Держдуми.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...